Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1982 |
Techniek | Litho |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 70 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Litho van Alphons Freijmuth. Jaar: 1970. Titel: Archie Schepp. Nummer: 19/40. Afmetingen blad: H70 x b50cm. Afmetingen voorstelling: H60 x b48cm. Het werk is links onderin gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Alphons Freijmuth doorliep tussen 1963-1964 de Rijksacademie voor Beeldende Kunst in Amsterdam. Vandaag de dag is deze veelzijdige kunstenaar actief als schilder, beeldhouwer, graficus, muurschilder en keramist en doceert hij aan de academie in Enschede. Freijmuth wordt gerekend tot de Nieuwe Figuratie. Deze nieuwe visie op de schilderkunst ontstond na de Tweede Wereldoorlog uit onvrede met de gevestigde opvattingen over figuratie en het Expressionisme. Vanuit het abstraheren van de vorm creëerden de kunstenaars van de Nieuwe Figuratie een geheel andere beeldtaal. Het huidige werk van Alphons Freijmuth kenmerkt zich door de zeer expressieve verfbehandeling. De felle kleuren worden pasteus en vaak rechtstreeks uit de tube op het doek aangebracht. Zijn onderwerpskeuze betreft figuurvoorstellingen, naaktfiguren, portretten en zelfportretten.
Conditie | |||
Conditie | Goed | ||
De voorstelling is in goede staat. Rechts bovenaan zit een beschadiging in de hoek, goed ingelijst valt dit in de lijst/onder de passepartout. Het blad golft een klein beetje. | |||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | 'S-GRAVENZANDE, Nederland |
Starttijd | 1-11-2020 om 13:03 |
Eindtijd | 11-11-2020 om 19:47 |