14k gouden broche met emaille en parels
Robert Crumb - "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Titel: Abstracte compositie
Jaartal: 1988
Afmetingen: 70 cm x 50 cm
Oplage:75/150
Gesigneerd: Ja, handgesigneerd
Materiaal: Kleurenlitho op geschept papier
Ingelijst: Ja, aluminium lijst
Conditie:In perfecte staat.
Objectlocatie | Obbicht, Nederland |
Starttijd | 13-1-2018 om 21:23 |
Eindtijd | 20-1-2018 om 21:23 |