Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Zeefdruk |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Expressionistisch |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 49 x 38 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 150 |
Een FAN-TAS-TI-SCHE serie van 4 pracht werken.
Allen van de kunstenaar Alphons van Leeuwen.
Mooie heldere primaire kleuren, gedrukt op zeer zwaar papier. (zie de laatste foto voor het watermerk in het papier)
Alle vier de werken zijn nog in gloednieuwe staat. Ze zijn alle vier gesigneerd, en twee zijn ook genummerd (oplage van 150 stuks)
Hang deze serie aan de muur op kantoor of thuis, en je hebt echt een "conversation piece"!
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Er is er 1 in de serie van 4 die een klein vlekje er op heeft van een paar millimeter. Die lijkt oppervlakkig, en is er wellicht met een potloodgum te verwijderen. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Schiedam, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Starttijd | 16-4-2021 om 15:35 |
Eindtijd | 23-4-2021 om 22:36 |
Objectlocatie | Schiedam, Nederland |