| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
* Zeer fraaie lithografie van de kunstenaar Andre Masson. Een van de betere werken van deze kunstenaar. Het werk is gesigneerd en genummerd met 128 in een oplage van 150 stuks. Jaartal is mij niet bekend.
*In potlood van links naar rechts: 128/150 – Andre Masson
*Beeldmaat 46,5 x 57 cm. Papiermaat 56 x 76 cm.
*Werk is in goede conditie. De rand buiten de afbeelding is iets vergeeld van een vorige inlijsting. Indien opnieuw ingelijst is hier weinig tot niets meer van te zien.
*Verzending is aangetekend, verzekerd en goed verpakt
| Transport | |
| Garantie | |