Herman Brood - 3 boeken; 1x gesigneerd met uitgebreide opdracht door Bart Chabot
Herman Brood - Offsetlitho, gesigneerd in de druk
Philippe Labarthe - Polémique entre ça et ça
Type kunstwerk | Glas / Keramiek |
Jaartal | 1948 |
Stijl | Dutch Design |
Afmetingen | 8.4 x 13.5 x 7.5 cm (h x b x d) |
Gemerkt | Gemerkt/Merksticker |
Dikwandig glazen asbak, ontwerp A.D.Copier 1948, uitvoering Glasfabriek Leerdam
Uitvoering:Glasfabriek Leerdam
Conditie:Gebruikte staat
Gemerkt:Zandstraalmerk
Hoogte:8,4 cm. / 3.3 inch
Periode:1948
Conditie | |||
Conditie | Goed | ||
Asbak is in goede staat. | |||
Transport | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Almere, Nederland | ||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Almere, Nederland |
Starttijd | 28-9-2021 om 9:49 |
Eindtijd | 3-10-2021 om 20:31 |