Andries Dirk Copier - Dikwandig asbakje van spijkerglas - Verkocht

Andries Dirk Copier - Dikwandig asbakje van spijkerglas kopen? Bied vanaf 15!
Glas / Keramiek

Andries Dirk Copier - Dikwandig asbakje van spijkerglas kopen? Bied vanaf 15!Andries Dirk Copier - Dikwandig asbakje van spijkerglas kopen? Bied vanaf 15!Andries Dirk Copier - Dikwandig asbakje van spijkerglas kopen? Bied vanaf 15!Andries Dirk Copier - Dikwandig asbakje van spijkerglas kopen? Bied vanaf 15!Andries Dirk Copier - Dikwandig asbakje van spijkerglas kopen? Bied vanaf 15!Andries Dirk Copier - Dikwandig asbakje van spijkerglas kopen? Bied vanaf 15!
  • Andries Dirk Copier (1901-1991)
Type kunstwerkGlas / Keramiek
StijlFifties
Afmetingen4 x 8.5 x 8.5 cm (h x b x d)
Gewicht365 gram
GemerktOngemerkt
Klein maar prachtig asbakje  van spijkerglas (luchtblaasjes in het glas), ontwerp uit de jaren 50 van A. D. Copier voor glasfabriek Royal Leerdam.
Het asbakje is niet gemerkt, wel in werkelijk uitstekende staat zonder krassen, zelfs op de onderzijde (zie foto's).  Transparant en helder glas.
Een bijzonder mooi object, dat met zorg verpakt en verzonden zal worden.
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 19,50
Naar Duitsland € 19,50
Europese Unie € 19,50
Wereldwijd € 38,80