Fumi kleurige vaas uit 1953 model Ml1750 met decoratie ontwerp Dirk Copier voor Leerdam. Deze vaas werd uitgevoerd als glad model en in optiek. Deze specifieke vaas is voorzien van ets en geslepen decoratie van een amfoor vaas met daarin groot 40 en de jaartallen 1914 en 1954 aan de zijkanten, de vaas is besteld ter ere van het 40-jarig bestaan van het een of ander. Niet gesigneerd maar in zeer goede tot perfecte conditie, alleen iets vuil onderin.
De vaas staat vermeld in het boek Copier Compleet op pagina 397 foto 0876.
Zeer Goed
Onbeschadigde conditie
Tot 2 kg.
€ 10,00
Naar België
€ 17,50
€ 17,50
Europese Unie
€ 17,50
Wereldwijd
€ 25,00