Andrzej Wawrzyniak - Olieverf op doek, Op de boerderij - Ingelijst (Groot) - Verkocht

Andrzej Wawrzyniak - Olieverf op doek, Op de boerderij - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 150!
Andrzej Wawrzyniak - Olieverf op doek, Op de boerderij - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 150!Andrzej Wawrzyniak - Olieverf op doek, Op de boerderij - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 150!Andrzej Wawrzyniak - Olieverf op doek, Op de boerderij - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 150!Andrzej Wawrzyniak - Olieverf op doek, Op de boerderij - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 150!Andrzej Wawrzyniak - Olieverf op doek, Op de boerderij - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 150!Andrzej Wawrzyniak - Olieverf op doek, Op de boerderij - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 150!
  • Andrzej Wawrzyniak (1956)
Jaartal2002
IngelijstIngelijst
Afmetingen98.5 cm x 80 cm (h x b)
Lijst112 cm x 92.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Figuur in een stal met een aantal schapen, vervaardigd in olieverf op doek. Handgesigneerd door de kunstenaar.

Het werk is in zeer goede staat, de verf is wat ruw opgebracht waardoor het doek wat meer textuur krijgt. Hierdoor zitten er wat kleine onregelmatigheden in de verflaag, zoals lichte craquelé.

Andrzej Wawrzyniak (1956)

Pools PoolsNederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (350)

Lid sinds 2010
48277 verkochte items
Alle items van deze verkoper (645)
92.5 cm
112 cm
80 cm
98.5 cm
Dit item is verkocht voor 184,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:25-01-2023 om 09:35
Eindtijd:05-02-2023 om 20:20
Biedingen (2)
advanriel
30 jan. / 14:26
€ 160
Valley
27 jan. / 12:12
€ 150