Ans Wortel - Grote ingelijste gouache: Buiten het lichaam geplaatst - 1964 - Verkocht

Ans Wortel - Grote ingelijste gouache: Buiten het lichaam geplaatst - 1964 kopen? Bied vanaf 395!

Verkoopprijs: € 454,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Ans Wortel - Grote ingelijste gouache: Buiten het lichaam geplaatst - 1964 kopen? Bied vanaf 395!Ans Wortel - Grote ingelijste gouache: Buiten het lichaam geplaatst - 1964 kopen? Bied vanaf 395!Ans Wortel - Grote ingelijste gouache: Buiten het lichaam geplaatst - 1964 kopen? Bied vanaf 395!Ans Wortel - Grote ingelijste gouache: Buiten het lichaam geplaatst - 1964 kopen? Bied vanaf 395!Ans Wortel - Grote ingelijste gouache: Buiten het lichaam geplaatst - 1964 kopen? Bied vanaf 395!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (170)

5334 verkochte items
Alle items van deze verkoper (315)
  • Ans Wortel (1929-1996)
Jaartal1964
TechniekGouache
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen82.5 cm x 58 cm (h x b)
Lijst87.5 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi ingelijste gouache van Ans Wortel. Titel: Buiten het lichaam geplaatst. Achterop staat een anekdote  uit 1964: 'Door eenzaam zijn gedreven zal ik mijn hart omkeren en gaan naar 't land van hen die het hoofd buiten 't lichaam weten te plaatsen'.
Afmetingen incl lijst: H87.5 x b63cm. Afmetingen voorstelling: H82.5 x b58cm. Het werk is rechts onderin gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

In zeer goede staat. Het werk is ingelijst in een nette lijst en kan zo aan de muur.

Dit item is verkocht voor 454,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:19-11-2020 om 16:25
Eindtijd:17-12-2020 om 21:06
Harehill6
17 dec. / 20:55
€ 395