Imanol Marrodán - Rood Langzaam f15
Germ de Jong - 3 catalogi, uit 1986, 1989 en 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50.000 lichtpuntjes
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1969 |
Techniek | Gouache |
Stijl | Expressionistisch |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 82 x 57 cm (h x b) |
Incl. lijst | 114 x 85 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Redelijk |
De afbeelding is in een goede staat. Het achtergrondpapier vertoont enige kleine vochtvlekken. | |
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 23-1-2024 om 19:17 |
Eindtijd | 4-2-2024 om 15:30 |