Anton Heyboer - Abstract

Anton Heyboer - Abstract kopen? Bied vanaf 300!
Anton Heyboer - Abstract kopen? Bied vanaf 300!Anton Heyboer - Abstract kopen? Bied vanaf 300!Anton Heyboer - Abstract kopen? Bied vanaf 300!Anton Heyboer - Abstract kopen? Bied vanaf 300!Anton Heyboer - Abstract kopen? Bied vanaf 300!Anton Heyboer - Abstract kopen? Bied vanaf 300!Anton Heyboer - Abstract kopen? Bied vanaf 300!
  • Anton Heyboer (1924-2005)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1987
TechniekEts
StijlExpressionistisch
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen107 x 79 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplageunicum
zwart/wit ets op zwaar tekenpapier, met blauwe stempel en vermelding "own collection", vermelding "E.A.", twee maal gesigneerd "Anton Heyboer 1987" en "Anton Hey 1987", met vermeldingen "Printed by the artist" en "épreuve d'artiste", blad is gevouwd (al bij aankoop zo), wat vegen en strepen en vingerafdrukken, goede staat
ateliersporen
Binnen België € 1,00
Naar Nederland € 1,00
Naar Duitsland € 1,00
Europese Unie € 1,00
Wereldwijd € 1,00

Starttijd16-4-2022 om 17:03
Eindtijd23-4-2022 om 21:58
Openingsbod € 300
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieMechelen,  België