Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Schilderij |
Techniek | Gemengde Techniek |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 79 x 108 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Anton Heyboer
Titel : Teken van Onschuld / Man en Vrouw
Techniek : Gemengde techniek op Hahnemühle papier met watermerk
Formaat werk : 79 x 108 cm
Handgesigneerd : Anton Heyboer.
Mooi kleurrijk Heyboer werk !!!
Verzending, aangetekend en verzekerd met track and trace, 11 euro Nederland en 20 euro België in een stevige verzendkoker.
Conditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 2 kg.
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Eibergen, Nederland |
Starttijd | 2-8-2021 om 12:31 |
Eindtijd | 10-8-2021 om 22:25 |