Anton Heyboer - La Mar zeilboot

Anton Heyboer - La Mar zeilboot kopen? Bied vanaf 150!

Verkoopprijs: € 172,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Anton Heyboer - La Mar zeilboot kopen? Bied vanaf 150!Anton Heyboer - La Mar zeilboot kopen? Bied vanaf 150!

Geplaatst door  Depot_Leerdam
FA. (4)

82 verkochte items
  • Anton Heyboer (1924-2005)
Jaartal1980
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen53 cm x 58 cm (h x b)
Lijst65 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ets van de zeilboot van Anton Heyboer, gesigneerd in de druk en met de hand. Eigen druk.

Anton Heyboer (1924-2005)

Alle items van deze kunstenaar(60) Geplaatst door  Depot_Leerdam
FA. (4)

82 verkochte items
80 cm
65 cm
58 cm
53 cm

Dit item is verkocht voor 172,50(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:14-05-2020 om 08:12
Eindtijd:14-11-2020 om 10:15

Biedingen (1):

verstegeky
13 nov. / 20:56
€ 150