| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Techniek | Zeefdruk |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Niet Ingelijst |
| Afmetingen | 65 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Oplage | Epreuve dartist |
Titel: Tango
Jaartal: 1998
Afmetingen : 65 cm x 50cm
Oplage: E.A.
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Litho op papier
Conditie kunstwerk: In zeer goede staat
Wordt aangetekend verstuurd
| Conditie | |||
| Conditie | Zeer Goed | ||
| Transport | |||
| Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Waddinxveen, Nederland | ||
| Verzenden | Pakketpost | ||
| Prijs | Tot 2 kg.
| Garantie | |||