Anton Martineau - EROTISCHE FIGURATIE / ORIGINEEL WERK / 100x69cm / SIG - Verkocht

Anton Martineau - EROTISCHE FIGURATIE / ORIGINEEL WERK / 100x69cm / SIG kopen? Bied vanaf 165!

Anton Martineau - EROTISCHE FIGURATIE / ORIGINEEL WERK / 100x69cm / SIG kopen? Bied vanaf 165!Anton Martineau - EROTISCHE FIGURATIE / ORIGINEEL WERK / 100x69cm / SIG kopen? Bied vanaf 165!Anton Martineau - EROTISCHE FIGURATIE / ORIGINEEL WERK / 100x69cm / SIG kopen? Bied vanaf 165!Anton Martineau - EROTISCHE FIGURATIE / ORIGINEEL WERK / 100x69cm / SIG kopen? Bied vanaf 165!
  • Anton Martineau (1926-2017)
Type kunstwerk Schilderij
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 100 x 69 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd

Anton Martineau (1926-2017).
Erotische figuratie.
Origineel werk van olieverf + houtskool op dik papier.
Gesigneerd met houtskool.
Goede staat. Deuk boord links midden, hoekje links onder lichte papierschade.
Blad: 100x69cm.
Niet ingekaderd.

Verzekerde verzending via Bpost met volgnummer.

Deuk boord links midden, hoekje links onder lichte papierschade.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Oelegem, België
PrijsTot 10 kg.
Binnen België € 11,00