Anton Martineau - Landschap Noord Holland

Anton Martineau - Landschap Noord Holland kopen? Bied vanaf 300!
Anton Martineau - Landschap Noord Holland kopen? Bied vanaf 300!Anton Martineau - Landschap Noord Holland kopen? Bied vanaf 300!

Geplaatst door  Gianluca
FA. (2)

Lid sinds 2017
4 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Anton Martineau (1926-2017)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPastel/Krijt
StijlRealistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Authentieke tekening van de meester van expressie, Anton Martineau.
Gemengde technieken op papier, gesigneerd rechtsonder.
Afmeting: 50x70

Er zijn weinig landschappen van A. Martineau te verkrijgen, hoewel deze meesterwerken uit het oevre van Martineau kostbaar en gewild zijn.

Afhalen is een pré, verzenden is ook een optie.

In bezit van ex partner van de overleden Martineau, bewaard in een map van Martineau.

Anton Martineau (1926-2017)

Alle items van deze kunstenaar(12)
Geplaatst door  Gianluca
FA. (2)

Lid sinds 2017
4 verkochte items
75 cm
50 cm
Starttijd:21-06-2022 om 17:41
Eindtijd:30-06-2022 om 22:56
Openingsbod€ 300
ObjectlocatieAmsterdam, Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland