Anton Martineau - map met 4 zeefdrukken in oplage van 100 in opdracht gedrukt - Verkocht

Anton Martineau - map met 4 zeefdrukken in oplage van 100 in opdracht gedrukt kopen? Bied vanaf 95!
Grafiek (handgesigneerd)

Anton Martineau - map met 4 zeefdrukken in oplage van 100 in opdracht gedrukt kopen? Bied vanaf 95!Anton Martineau - map met 4 zeefdrukken in oplage van 100 in opdracht gedrukt kopen? Bied vanaf 95!Anton Martineau - map met 4 zeefdrukken in oplage van 100 in opdracht gedrukt kopen? Bied vanaf 95!Anton Martineau - map met 4 zeefdrukken in oplage van 100 in opdracht gedrukt kopen? Bied vanaf 95!Anton Martineau - map met 4 zeefdrukken in oplage van 100 in opdracht gedrukt kopen? Bied vanaf 95!
  • Anton Martineau (1926-2017)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Stijl Expressionistisch
Onderwerp Figuren
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 19/100
Map met 4 zeefdrukken van Anton Martineau in oplage van 100 in opdracht gedrukt. 3 van de 4 werken heeft rechtsboven een vochtvlekje. Bij inlijsten zal dit achter het passe-partout vallen.