Het werk is getiteld 'Het Koetshuis "Duin en Daal" te Bloemendaal'. Linksonder binnen in de litho is de tekening gesigneerd met ; Anton Pieck en gedateerd Nov. '80.
Naast de titel is het werk met pen en met de hand gesigneerd door Anton Pieck.
Linksonder op het papier staat "Aangeboden door Adform Reklame-Adviesbureau en rechtsonder op het papier staat de oplage van 300 stuks vermeld.
Goed
De litho is in goede staat. Heeft alleen enkele verkleurde stipjes aan de rand van het papier.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Badhoevedorp, Nederland
Tot 2 kg.
€ 9,00
Naar België
€ 15,00
€ 15,00
Europese Unie
€ 16,00
Wereldwijd
€ 30,00