Anton Pieck - STADSZICHT LIER / ZW-W LITHO / 52x35cm / KADER / SIG - Verkocht

Anton Pieck - STADSZICHT LIER / ZW-W LITHO / 52x35cm / KADER / SIG kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 62,00

Anton Pieck - STADSZICHT LIER / ZW-W LITHO / 52x35cm / KADER / SIG kopen? Bied vanaf 35!Anton Pieck - STADSZICHT LIER / ZW-W LITHO / 52x35cm / KADER / SIG kopen? Bied vanaf 35!Anton Pieck - STADSZICHT LIER / ZW-W LITHO / 52x35cm / KADER / SIG kopen? Bied vanaf 35!Anton Pieck - STADSZICHT LIER / ZW-W LITHO / 52x35cm / KADER / SIG kopen? Bied vanaf 35!Anton Pieck - STADSZICHT LIER / ZW-W LITHO / 52x35cm / KADER / SIG kopen? Bied vanaf 35!Anton Pieck - STADSZICHT LIER / ZW-W LITHO / 52x35cm / KADER / SIG kopen? Bied vanaf 35!Anton Pieck - STADSZICHT LIER / ZW-W LITHO / 52x35cm / KADER / SIG kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  KUNSTHUIS_BE
FA. (22)

370 verkochte items
Alle items van deze verkoper (52)
  • Anton Pieck (1895-1987)
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen40 cm x 21 cm (h x b)
Lijst52 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage173/200

Anton Pieck (1895-1987).
Titel: "Lier". Stadszicht.
Zwart-wit lithografie op papier.
Gesigneerd met potlood.
Ex.nr. 173/200.
Proper blad.
Blad: 40x21cm.
Kader: 52x35cm.
Passe-partout links onderaan licht bevuild.
Reflecties op de foto's door het glas.

Verzekerde verzending via Bpost met volgnummer.
België/Nederland: 17.50 euro. (Nederlandse klanten: identieke kostprijs als verzending binnen België).

Anton Pieck (1895-1987)

Alle items van deze kunstenaar(4)
Geplaatst door  KUNSTHUIS_BE
FA. (22)

370 verkochte items
35 cm
52 cm
21 cm
40 cm
Dit item is verkocht voor 62,00
Starttijd:17-04-2019 om 14:55
Eindtijd:01-05-2019 om 20:30
Biedingen (5)
Henk889
01 mei / 13:30
€ 62
Jjbs
01 mei / 13:30
€ 55
Jjbs
28 apr. / 11:48
€ 45
koper16
27 apr. / 17:36
€ 40
Tim_Kunst
26 apr. / 15:48
€ 35