Nummer 1 van een oplage van 200 gesigneerd en gedateerd 1997
In prima conditie op stevig papier met op de achterkant een gedrukte anotatie over kunstenaar Vrede.
Druk is mede mogelijk gemaakt door het SBK collectief in Amsterdam
Zowel horizontaal als verticaal een mooi kunstwerkje.
Zeer Goed
Tot 5 kg.
€ 12,50
Naar België
€ 13,50
€ 13,50
Europese Unie
€ 13,50
Wereldwijd
€ 22,50