Anton Vrede - OUT OF THE BLUE - Verkocht

Anton Vrede - OUT OF THE BLUE kopen? Bied vanaf 250!

Anton Vrede - OUT OF THE BLUE kopen? Bied vanaf 250!Anton Vrede - OUT OF THE BLUE kopen? Bied vanaf 250!Anton Vrede - OUT OF THE BLUE kopen? Bied vanaf 250!Anton Vrede - OUT OF THE BLUE kopen? Bied vanaf 250!
  • Anton Vrede (1953)
Type kunstwerkSchilderij
Jaartal1985
TechniekAcryl
StijlExpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen200 x 200 cm (h x b)
Incl. lijst205 x 205 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Vroeg en uniek werk van deze veelzijdige kunstenaar. Gesigneerd rechtsonder met data 84 en 85.

Het werk bestaat uit twee doeken van 200x100cm, samengevat en ingelijst als 1 geheel.

Verkregen direct van de kunstenaar.

Let op het formaat van het werk.
Het werk is in zeer goede staat, zonder enige beschadiging.

Anton Vrede (1953)

Nederlands NederlandsCuraçaose Curaçaose Alle items van deze kunstenaar (5)

Geplaatst door  Emy_Weijmar
Lid sinds 2023
3 verkochte items
205 cm
205 cm
200 cm
200 cm

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieNoordwijk,  Nederland
Starttijd21-5-2023 om 22:31
Eindtijd6-7-2023 om 8:26
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken