Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Schilderij |
Jaartal | 1985 |
Techniek | Acryl |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Expressionistisch |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 200 x 200 cm (h x b) |
Incl. lijst | 205 x 205 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Goed |
Het werk is in zeer goede staat, zonder enige beschadiging. | |
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Noordwijk, Nederland |
Starttijd | 21-5-2023 om 22:31 |
Eindtijd | 6-7-2023 om 8:26 |