14k gouden broche met emaille en parels
Robert Crumb - "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1989 |
Techniek | Aquarel |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Portret |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 30 x 22 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Fraaie origineel van Anton Vrede. De maat van het werk is de gehele aquarel gemeten tot de tape waarmee het werk opgespannen is op karton
U kunt het werk vooraf komen beoordelen in de schatkamer van galerie Rotor in Gorinchem en na aankoop ophalen of toegezonden krijgen via aangetekende pakketpost.
Tijdens de pandemie kunt u uw aankopen gratis laten opslaan in onze
speciale opslagruimte.
Ook kunnen wij uw inlijsting verzorgen.
Conditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
het werk zit geplakt op karton | |||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Gorinchem, Nederland |
Starttijd | 31-3-2023 om 8:50 |
Eindtijd | 19-5-2023 om 7:28 |