Helmut Newton - "Office Love, Parijs" 1976
Isaac Israels - Acht tekeningen
Cornelis Vreedenburgh - Aangemeerde boot
Jan J. van der Stap - Zomers landschap met molen
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1990 |
Techniek | Litho |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 54 x 60 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 250 |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Nuenen, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Nuenen, Nederland |
Starttijd | 13-10-2022 om 23:33 |
Eindtijd | 1-11-2022 om 20:43 |