Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1980 |
Techniek | Ets/Aquatint |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 40 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 99 |
Krachtige, donkere compositie van Antony van Lieshout. Aquatint ets op geschept papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (’80) en genummerd (3/99). In zeer goede conditie.
Afmetingen: 50cm x 40cm (blad), 48cm x 32cm (beeld)
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 23-2-2022 om 20:48 |
Eindtijd | 11-3-2022 om 14:04 |