9 {ingekleurde} tekeningen en een schetsboek uit ca 1930. vnl gesigneerde werken. Helaas meest onduidelijk. Landschap Markus potlood, 29 x 20 cm. water met vogels. Anssems, inkt en waterverf.18 x 18 cm. De eenzame. Potlood. 22 x 15 cm. Plantenbakje. 20 x 15 cm. Heuvel papierkorf. 1926. Potlood. 22 x 14 cm. Mediterraan, ingekleurde tekening. Ploon 1999. 28 x 20 cm. Ezel ingekleurd. inkt. 27 x 19 cm. Koe, ingekleurde ets. Yvonnen 1985. 6 x 5 cm Vaas met bloemen. litho. 25 x 18cm. Schetsboekje met 16 pagina's schetsen en tekeningen. Meest gedateerd en beschreven
Zeer Goed
zie de foto's.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Waalwijk, Nederland
Tot 10 kg.
€ 13,00
Naar België
€ 30,00
€ 30,00
Europese Unie
€ 30,00
Wereldwijd
€ 64,30