Ap Sok - La Mosella

Ap Sok - La Mosella kopen? Bied vanaf 35!

Ap Sok - La Mosella

Verkoopprijs: € 40,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Ap Sok - La Mosella kopen? Bied vanaf 35!Ap Sok - La Mosella kopen? Bied vanaf 35!Ap Sok - La Mosella kopen? Bied vanaf 35!Ap Sok - La Mosella kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  hpcdejong

Lid sinds 2020
4 verkochte items
  • Ap Sok (1917-2004)
Jaartal1955
TechniekLitho
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen45 cm x 35 cm (h x b)
Lijst60 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage5/60
Print van Ap Sok, docent aan de Rietveld Academie en oprichten van de afdeling Grafieken, in lijst met glas. Print zelf is in goede staat; lijst is verouderd. De omvang van de lijst is 66 x 50 cm.

In verband met de conditie van de lijst en het transportgevaar van glas kan de print alleen, opgerold in een koker, worden verstuurd (natuurlijk in overleg).

In overleg op te halen in Amsterdam of Rotterdam.

Werk is in goede staat; lijst is verouderd.

Dit item is verkocht voor 40,25(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:20-01-2021 om 11:47
Eindtijd:31-01-2021 om 21:39

Biedingen (1):

Soof
27 jan. / 13:56
€ 35