Ap Sok - Litho. Nieuwbouw. 1952 - Verkocht

Ap Sok - Litho. Nieuwbouw. 1952 kopen? Bied vanaf 1!
Ap Sok - Litho. Nieuwbouw. 1952 kopen? Bied vanaf 1!Ap Sok - Litho. Nieuwbouw. 1952 kopen? Bied vanaf 1!Ap Sok - Litho. Nieuwbouw. 1952 kopen? Bied vanaf 1!Ap Sok - Litho. Nieuwbouw. 1952 kopen? Bied vanaf 1!
  • Ap Sok (1917-2004)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1952
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen21 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi werk.
Goede staat.
Potlood gesigneerd.
Blad 30x40cm
Zie foto's.

Zie foto's

Ap Sok (1917-2004)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Akke
FA. (27)

465 verkochte items
Alle items van deze verkoper (20)
32 cm
21 cm
Dit item is verkocht voor 70,00
Starttijd:21-12-2019 om 17:31
Eindtijd:30-12-2020 om 20:14
Biedingen (16)
HansB
30 dec. / 20:09
€ 70
migimon
30 dec. / 20:01
€ 60
HansB
30 dec. / 19:59
€ 50
migimon
30 dec. / 19:54
€ 45
HansB
30 dec. / 19:54
€ 40
migimon
30 dec. / 19:54
€ 40
HansB
30 dec. / 19:46
€ 35
ddb2000
30 dec. / 19:46
€ 30
HansB
30 dec. / 19:46
€ 25
ddb2000
28 dec. / 15:34
€ 20
HansB
27 dec. / 19:35
€ 15
overhage
27 dec. / 15:55
€ 10
Oversloot
27 dec. / 15:55
€ 7
Oversloot
27 dec. / 11:52
€ 5
Eleo
27 dec. / 11:52
€ 3
Oversloot
24 dec. / 16:56
€ 1