A.R. Penck - Zeldzame handgesigneerde litho, Zonder titel - Ingelijst

A.R. Penck - Zeldzame handgesigneerde litho, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 149,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Andere items

Louis Lambry - "3 luik" kopen? Bied vanaf 60!

Louis Lambry - "3 luik"

  • Openingsbod € 60
Henner Knauf - Winter Landschap kopen? Bied vanaf 25!

Henner Knauf - Winter Landschap

  • Openingsbod € 25
A.R. Penck - Zeldzame handgesigneerde litho, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!A.R. Penck - Zeldzame handgesigneerde litho, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!A.R. Penck - Zeldzame handgesigneerde litho, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (278)

Lid sinds 2010
37133 verkochte items
Alle items van deze verkoper (299)
  • A.R. Penck (1939)
TechniekLitho
OnderwerpTekst
IngelijstIngelijst
Afmetingen28.5 cm x 18.5 cm (h x b)
Lijst43.5 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Werk zelf is in zeer goede staat. Aan de binnenzijde van het glas zit aanslag/een waas.

Dit item is verkocht voor 149,50(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:19-01-2021 om 14:55
Eindtijd:31-01-2021 om 20:23

Biedingen (19):

Kees58
31 jan. / 04:47
€ 130
Rex2205
29 jan. / 03:21
€ 120
hebjeniet
28 jan. / 22:57
€ 110
Rex2205
28 jan. / 22:57
€ 100
Rex2205
20 jan. / 12:32
€ 81
Johanna
20 jan. / 12:32
€ 71
Rex2205
20 jan. / 10:29
€ 61
CARKIWI
20 jan. / 10:29
€ 51
Rex2205
20 jan. / 10:29
€ 46
CARKIWI
20 jan. / 10:29
€ 41
Rex2205
20 jan. / 10:29
€ 36
CARKIWI
20 jan. / 10:29
€ 31
Rex2205
20 jan. / 10:29
€ 26
CARKIWI
20 jan. / 10:29
€ 21
Rex2205
19 jan. / 21:47
€ 16
Rosw
19 jan. / 21:47
€ 11
Rex2205
19 jan. / 21:47
€ 5
Rosw
19 jan. / 21:47
€ 3
Rex2205
19 jan. / 19:51
€ 1