Helmut Newton - "Office Love, Parijs" 1976
Isaac Israels - Acht tekeningen
Cornelis Vreedenburgh - Aangemeerde boot
Jan J. van der Stap - Zomers landschap met molen
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Sfeervolle litho van Adri Brouwer. Het werk is ingelijst in een blankhouten lijst van 63 x 63 cm. De afbeelding is 35 x 37 cm. De litho is met potlood gesigneerd en voorzien van jaartal 1996 en oplagenummer 43 / 90. Het geheel is in onberispelijke staat.
Het werk kan zonder kosten worden opgehaald of op kosten van de koper worden verzonden.
Objectlocatie | Breda, Nederland |
Starttijd | 5-12-2017 om 13:23 |
Eindtijd | 12-12-2017 om 13:23 |