Willem G.F. Jansen - Aquarel/inkttekening, Zeilschip in de winter - Ingelijst
Han van Meegeren - De aanbidding van Jezus, tekening met houtskool
Charles Eyck - gemengde techniek op papier -1956
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Litho van de hand van Ardi Brouwer in een kleine oplage, van slechts 21 stuks.
Afmeting van het geheel is 33 x 25cm. Het werk is in prima conditie.
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Woudrichem, Nederland |
Objectlocatie | Woudrichem, Nederland |
Starttijd | 16-3-2017 om 11:04 |
Eindtijd | 28-3-2017 om 10:32 |