Romain Malfliet - Op straat Gent
Anton Heyboer - Publicatie Museum Bommel van Dam
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Prachtige gedetailleerde litho van het Gasthuishofje in Haarlem in een nog mooiere lijst
Hij is handgesigneerd (meegedrukt en met potlood).
Afmetingen:
71 x 56,5 cm (inclusief lijst)
54 x 39 cm (exclusief lijst)
Ophalen of verzenden
De verzend-/verpakkingskosten zijn € 13,50
Starttijd | 15-11-2013 om 22:41 |
Eindtijd | 25-11-2013 om 22:41 |