Arnout Colnot - Stadsgezicht met water en brug

Arnout Colnot - Stadsgezicht met water en brug kopen? Bied vanaf 150!
Arnout Colnot - Stadsgezicht met water en brug kopen? Bied vanaf 150!Arnout Colnot - Stadsgezicht met water en brug kopen? Bied vanaf 150!Arnout Colnot - Stadsgezicht met water en brug kopen? Bied vanaf 150!Arnout Colnot - Stadsgezicht met water en brug kopen? Bied vanaf 150!Arnout Colnot - Stadsgezicht met water en brug kopen? Bied vanaf 150!Arnout Colnot - Stadsgezicht met water en brug kopen? Bied vanaf 150!Arnout Colnot - Stadsgezicht met water en brug kopen? Bied vanaf 150!Arnout Colnot - Stadsgezicht met water en brug kopen? Bied vanaf 150!
  • Arnout Colnot (1887-1983)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 1946
Techniek Aquarel
Stijl Impressionistisch
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 30 x 24 cm (h x b)
Incl. lijst 46 x 39 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Originele aquarel van de Nederlandse kunstenaar Arnout Colnot(1883-1983) handgesigneerd.  Het werk toont een sfeervol stadsgezicht met brug en water,uitgevoerd in transparante blauwen, groenen ,en warme okertonen kenmerkende voor Colnots Aquarel  techniek.

Bijzondere provenance: dit werk is speciaal vervaardigd voor mijn Oma in 1946 vlak na de tweede wereldoorlog. Mijn Oma had in die periode persoonlijk contact had een relatie met Arnout Colnot, . Het werk is sindsdien in familie bezit gebleven, het betreft een uniek en Origineel werk.
Goed bewaard
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 30,00
Wereldwijd € 65,00