Originele aquarel van de Nederlandse kunstenaar Arnout Colnot(1883-1983) handgesigneerd. Het werk toont een sfeervol stadsgezicht met brug en water,uitgevoerd in transparante blauwen, groenen ,en warme okertonen kenmerkende voor Colnots Aquarel techniek.
Bijzondere provenance: dit werk is speciaal vervaardigd voor mijn Oma in 1946 vlak na de tweede wereldoorlog. Mijn Oma had in die periode persoonlijk contact had een relatie met Arnout Colnot, . Het werk is sindsdien in familie bezit gebleven, het betreft een uniek en Origineel werk.