Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1979 |
Techniek | Zeefdruk |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 83 x 63 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | nummer 30 van 200 |
De zeefdruk is nummer 30 uit een oplage van 200 en is met potlood gesigneerd en gedateerd (1979); de afmetingen in cm. zijn 83 x 63 en van het beeld 67 x 48 (h x b).
Artur Bual (Lissabon, 1926 - Amadora, 1999) had als beeldend kunstenaar in de tweede helft van de 20e eeuw een beslissende invloed op de kunst in Portugal.
Bij verzending wordt de zeefdruk zorgvuldig verpakt en verzonden door PostNL.
Conditie | |||||
Conditie | Redelijk | ||||
Het kader en achterkant zijn vergeeld, het beeld is helder met enkele gebruikssporen. | |||||
Transport | |||||
Verzenden | Pakketpost | ||||
Prijs | Tot 10 kg.
Garantie | |||||
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | HENGELO OV, Nederland |
Starttijd | 26-7-2021 om 10:51 |
Eindtijd | 9-8-2021 om 19:37 |