Professioneel ingelijst (hand gesigneerde) ets van de Deense Asger Jorn.
Totale afmetingen: 59,5 x 49,5cm
Afmetingen blad: 33 x 24cm
I.v.m de kwetsbaarheid bestaat de voorkeur dat het wordt opgehaald. Verzenden is in overleg wel mogelijk.
De mogelijkheid bestaat om het werk vooraf te bezichtigen en te beoordelen.
De ets is afkomstig uit het portfolio 'Friedhof der Maulwürfe', uit 1959.
Het portfolio bestaat uit acht originele etsen bij een roman van C. Caspari, uitgegeven door de in Cobra gespecialiseerde Galerie van de Loo in München, in een oplage van 200 stuks.
De etsen zijn met de hand gesigneerd, maar niet genummerd.
Asger Jorn (1914 - 1973) is een van de oprichters van de kunstenaarsgroep Cobra in 1948, tezamen met Appel, Constant, Corneille en Dotremont.