FA. (1)

Auke de Vries - grafiek, very limited edition, handgesigneerd

Auke de Vries - grafiek, very limited edition, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 65!
Auke de Vries - grafiek, very limited edition, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 65!Auke de Vries - grafiek, very limited edition, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 65!Auke de Vries - grafiek, very limited edition, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 65!Auke de Vries - grafiek, very limited edition, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 65!Auke de Vries - grafiek, very limited edition, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 65!Auke de Vries - grafiek, very limited edition, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 65!Auke de Vries - grafiek, very limited edition, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 65!Auke de Vries - grafiek, very limited edition, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 65!

Geplaatst door  fijnweekend

5 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
  • Auke de Vries (1937)
Jaartal2006
TechniekHout/Linosnede
OnderwerpHistorisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage33/55
Dit is werk 33/55.

Uit het samenwerkingsproject "Hedendaags Klassiek" van Stichting Beeldende Kunst, het Allard Pierson Museum Amsterdam en 55 gerenomeerde kunstenaars in Nederland. De kunstenaars hebben gebaseerd op de collectie van het Allard Pierson Museum een hedendaagse herinterpretatie van historische kunst en artefacten gedaan, om aan te tonen dat geschiedenis ook altijd levend is. Voor elke kunstenaar's ontwerp zijn slechts vijfenvijftig linoleumdrukken gemaakt, waarvan een aantal voor het museum.

Ik heb van een aantal ontwerpen een versie. Er is een prachtige catalogus van het project met de achtergrond informatie beschikbaar. Als u meer dan drie van de werken koopt, krijgt u die erbij.

Afmetingen: 65 x 50 cm
Perfecte conditie! en op prachtig dik papier gedrukt.
2006, 33/55, handgesigneerd. Linoleum druk

Auke de Vries (1937)

Alle items van deze kunstenaar(6)
Geplaatst door  fijnweekend

5 verkochte items
50 cm
65 cm
Starttijd:30-05-2022 om 16:17
Eindtijd:12-06-2022 om 21:02
Openingsbod€ 65
ObjectlocatieAmsterdam, Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland