Auke de Vries - hand gesigneerde grafiek, limited edition [33/55], grote maat

Auke de Vries - hand gesigneerde grafiek, limited edition [33/55], grote maat kopen? Bied vanaf 50!
Auke de Vries - hand gesigneerde grafiek, limited edition [33/55], grote maat kopen? Bied vanaf 50!Auke de Vries - hand gesigneerde grafiek, limited edition [33/55], grote maat kopen? Bied vanaf 50!Auke de Vries - hand gesigneerde grafiek, limited edition [33/55], grote maat kopen? Bied vanaf 50!Auke de Vries - hand gesigneerde grafiek, limited edition [33/55], grote maat kopen? Bied vanaf 50!Auke de Vries - hand gesigneerde grafiek, limited edition [33/55], grote maat kopen? Bied vanaf 50!
  • Auke de Vries (1937)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2008
TechniekHout/Linosnede
OnderwerpHistorisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage33/55
Uit het samenwerkingsproject "Hedendaags Klassiek" van Stichting Beeldende Kunst, het Allard Pierson Museum Amsterdam en 55 gerenomeerde kunstenaars in Nederland. De kunstenaars hebben gebaseerd op de collectie van het Allard Pierson Museum een hedendaagse herinterpretatie van historische kunst en artefacten gedaan, om aan te tonen dat geschiedenis ook altijd levend is. Voor elke kunstenaar's ontwerp zijn slechts vijfenvijftig linoleumdrukken gemaakt, waarvan een aantal voor het museum.

Ik heb van een aantal ontwerpen een versie. Er is een prachtige catalogus van het project met de achtergrond informatie beschikbaar. Als u meer dan drie van de werken koopt, krijgt u die erbij.

Afmetingen: 65 x 50 cm
Perfecte conditie! en op prachtig dik papier gedrukt.
2007, 33/55, handgesigneerd linoleum druk

Starttijd:24-03-2022 om 10:24
Eindtijd:27-03-2022 om 17:13
Openingsbod € 50
ObjectlocatieAmsterdam, Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland