Auke Hettema - Elfstedenrijder Reinier Paping

Auke Hettema - Elfstedenrijder Reinier Paping kopen? Bied vanaf 125!
Auke Hettema - Elfstedenrijder Reinier Paping kopen? Bied vanaf 125!Auke Hettema - Elfstedenrijder Reinier Paping kopen? Bied vanaf 125!Auke Hettema - Elfstedenrijder Reinier Paping kopen? Bied vanaf 125!Auke Hettema - Elfstedenrijder Reinier Paping kopen? Bied vanaf 125!Auke Hettema - Elfstedenrijder Reinier Paping kopen? Bied vanaf 125!Auke Hettema - Elfstedenrijder Reinier Paping kopen? Bied vanaf 125!Auke Hettema - Elfstedenrijder Reinier Paping kopen? Bied vanaf 125!Auke Hettema - Elfstedenrijder Reinier Paping kopen? Bied vanaf 125!Auke Hettema - Elfstedenrijder Reinier Paping kopen? Bied vanaf 125!Auke Hettema - Elfstedenrijder Reinier Paping kopen? Bied vanaf 125!
  • Auke Hettema (1927-2004)
Type kunstwerk Beeld / Object
Jaartal 1985
Techniek Gips
Onderwerp Sport
Afmetingen 25 x 14 x 9 cm (h x b x d)
Gewicht 1100 gram
Gesigneerd Ongesigneerd
Dit werk is onderdeel van de Beelden & Objecten Special special.

Behoorlijk zeldzame replica in gips uit 1985 van het bronzen beeld te Leeuwarden (1966), voorstellende Reinier Paping (winnaar 1963).
Afgezien van enige verfslijtage is het beeld in goede gebruikte staat, lichte beschadiging sokkel.

in goede gebruikte staat. De verf heeft slijtschade (chipjes), de sokkel heeft op een paar plekjes wat minimale schade.
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 15,00
Naar Duitsland € 15,00
Europese Unie € 19,00