Bart Filet - Het gebaar, litho

Bart Filet - Het gebaar, litho kopen? Bied vanaf 40!
Bart Filet - Het gebaar, litho kopen? Bied vanaf 40!Bart Filet - Het gebaar, litho kopen? Bied vanaf 40!Bart Filet - Het gebaar, litho kopen? Bied vanaf 40!Bart Filet - Het gebaar, litho kopen? Bied vanaf 40!Bart Filet - Het gebaar, litho kopen? Bied vanaf 40!
  • Bart Filet (1947)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage150
Mooi, karakteristiek werk van Bart Filet.  Litho op Fabriano papier, met potlood gesigneerd, getiteld en genummerd (23/150).  In goede conditie.

Afmetingen: 70cm x 50cm (blad), 60cm x 45cm (beeld)

Wat hele lichte vlekjes in de marge, ingelijst met passe-partout is het werk zeer goed.
Binnen Nederland € 13,00
Naar België € 20,00
Naar Duitsland € 20,00
Europese Unie € 25,00

Bart Filet (1947)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  Rosser
3624 verkochte items
Alle items van deze verkoper (214)
70 cm
50 cm
Starttijd30-11-2023 om 21:51
Eindtijd9-12-2023 om 16:22
Openingsbod € 40
ObjectlocatieDiemen,  Nederland