Bart Filet - Litho: "het gebaar"

Bart Filet - Litho: "het gebaar" kopen? Bied vanaf 49!
Bart Filet - Litho: "het gebaar" kopen? Bied vanaf 49!Bart Filet - Litho: "het gebaar" kopen? Bied vanaf 49!Bart Filet - Litho: "het gebaar" kopen? Bied vanaf 49!Bart Filet - Litho: "het gebaar" kopen? Bied vanaf 49!
  • Bart Filet (1947)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage143/150
Litho van Bart Filet. Titel:  "het gebaar". Oplage: 143/150. Afmetingen blad: H50 x b70cm. Afmetingen voorstelling: H44 x b59cm.  Het werk is rechts onderaan, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

De voorstelling is in zeer goede staat. Op de randen, om het werk heen, zitten wat kreukels.
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 23,95
Naar Duitsland € 23,95
Europese Unie € 23,95
Wereldwijd € 55,00

Bart Filet (1947)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  KiewitKunst
6148 verkochte items
Alle items van deze verkoper (576)
70 cm
50 cm
Starttijd8-2-2024 om 10:28
Eindtijd21-2-2024 om 19:18
Openingsbod € 49
Objectlocatie's-Gravenzande,  Nederland