Bergkerk in de sneeuw - Verkocht

Bergkerk in de sneeuw kopen? Bied vanaf 50!
Bergkerk in de sneeuw kopen? Bied vanaf 50!Bergkerk in de sneeuw kopen? Bied vanaf 50!Bergkerk in de sneeuw kopen? Bied vanaf 50!Bergkerk in de sneeuw kopen? Bied vanaf 50!Bergkerk in de sneeuw kopen? Bied vanaf 50!
  • Co Breman (1865-1938)
TypeTekening / Aquarel

Litho 50x44 cm. In originele lijst. Gesigneerd linksonder Co Breman. Gedateerd 1938

Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:30-08-2016 om 14:42
Eindtijd:13-09-2016 om 14:42
Renec
31 aug. / 11:44
€ 50