Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Litho 50x44 cm. In originele lijst. Gesigneerd linksonder Co Breman. Gedateerd 1938
Starttijd | 30-8-2016 om 14:42 |
Eindtijd | 13-9-2016 om 14:42 |