Bert Vredegoor - ets # ZAAD VAN JAREN HER # handingekleurd / unicum , 1989, mint - Verkocht

Bert Vredegoor - ets # ZAAD VAN JAREN HER # handingekleurd / unicum , 1989, mint kopen? Bied vanaf 35!
Grafiek (handgesigneerd)

Bert Vredegoor - ets # ZAAD VAN JAREN HER # handingekleurd / unicum , 1989, mint kopen? Bied vanaf 35!Bert Vredegoor - ets # ZAAD VAN JAREN HER # handingekleurd / unicum , 1989, mint kopen? Bied vanaf 35!Bert Vredegoor - ets # ZAAD VAN JAREN HER # handingekleurd / unicum , 1989, mint kopen? Bied vanaf 35!Bert Vredegoor - ets # ZAAD VAN JAREN HER # handingekleurd / unicum , 1989, mint kopen? Bied vanaf 35!
  • Bert Vredegoor (1956)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1989
Techniek Ets
Stijl Surrealistisch
Onderwerp Abstract
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 32 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage unicum, ets is handingekleurd waardoor er steeds een uniek kunstwerk ontstaat
Kunstenaar : Bert Vredegoor
titel : Zaad van Jaren her
jaar: 1989
techniek:  ets
afmetingen : 32 x 30 cm.
gesigneerd en getiteld : Ets V.89 Zaad van Jaren her ( in potlood)
oplage : unicum ( handingekleurde ets)

conditie : Mint

handingekleurde ets. unicum / rond
Binnen Nederland € 8,60

Bert Vredegoor (1956)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  silkart
169 verkochte items
Alle items (7)
30 cm
32 cm