Anton Martineau - ‘POETRY OF A DUAL TALENT’ - oplage 125 ex
Jan Beranek - Beranek voor Beranek glas studio. KOBALTBLAUW sierstuk.
Type kunstwerk | Schilderij |
Jaartal | 1989 |
Techniek | Gouache |
Stijl | Romantisch |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 55 x 73 cm (h x b) |
Incl. lijst | 81.5 x 101.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Betty Jansma-IJzerman is in 1942 te Heerde geboren en woont en werkt in Kampen. Als kind al had zij een voorliefde voor tekenen. Tijdens haar opleiding, en later in haar werk in het onderwijs, namen tekenen en schilderen een steeds belangrijkere plaats in. Zij kreeg les van verschillende bekende schilders. Betty werkt in aquarel, acryl en gemengde techniek, waarbij haar helder kleurgebruik opvalt naast het evenwicht dat ze met haar uitbundige composities weet te bereiken. Ze heeft heel duidelijk en eigen impressionistische stijl ontwikkeld, maar wel met een expressionistisch gebruik.
Haar werk is reeds op veel exposities te zien geweest en ook won zij in het verleden al diverse prestigieuze prijzen.
bron: www.bettyjansma.nl
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Lichte golving in het blad, valt nauwelijks op; in sjieke en zware goudkleurige metalen wissellijst met nauwelijks gebruikssporen. Zie ook foto's. | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Hoorn, Nederland |
Objectlocatie | Hoorn, Nederland |
Starttijd | 12-7-2021 om 15:05 |
Eindtijd | 15-8-2021 om 16:50 |