Betty Jansma-Ijzerman - Prachtig schilderij (ingelijst) - Groot! - Verkocht

Betty Jansma-Ijzerman - Prachtig schilderij (ingelijst) - Groot! kopen? Bied vanaf 125!

Betty Jansma-Ijzerman - Prachtig schilderij (ingelijst) - Groot! kopen? Bied vanaf 125!Betty Jansma-Ijzerman - Prachtig schilderij (ingelijst) - Groot! kopen? Bied vanaf 125!Betty Jansma-Ijzerman - Prachtig schilderij (ingelijst) - Groot! kopen? Bied vanaf 125!Betty Jansma-Ijzerman - Prachtig schilderij (ingelijst) - Groot! kopen? Bied vanaf 125!Betty Jansma-Ijzerman - Prachtig schilderij (ingelijst) - Groot! kopen? Bied vanaf 125!Betty Jansma-Ijzerman - Prachtig schilderij (ingelijst) - Groot! kopen? Bied vanaf 125!Betty Jansma-Ijzerman - Prachtig schilderij (ingelijst) - Groot! kopen? Bied vanaf 125!Betty Jansma-Ijzerman - Prachtig schilderij (ingelijst) - Groot! kopen? Bied vanaf 125!Betty Jansma-Ijzerman - Prachtig schilderij (ingelijst) - Groot! kopen? Bied vanaf 125!Betty Jansma-Ijzerman - Prachtig schilderij (ingelijst) - Groot! kopen? Bied vanaf 125!
  • Betty Jansma-Ijzerman (1942)
Type kunstwerkSchilderij
Jaartal1989
TechniekGouache
StijlRomantisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen55 x 73 cm (h x b)
Incl. lijst81.5 x 101.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Romantisch of dromerig... veel van het werk van Betty Jansma (1942, Heerde) kan zo worden getypeerd. Haar werk is bij veel mensen geliefd vanwege het aansprekende kleurgebruik, warme tinten met  gebruikmaking van afwisselend licht en donker waarmee perspectief ontstaat. Maar ook geliefd vanwege de thematiek van verstilde vrouwenfiguren, stillevens en bloemen en planten.
Dit schilderij met twee vrouwen is vermoedelijk een combinatie van aquarel met acrylverf, gedateerd 1989, past helemaal in het genre. Het kleurgebruik is prachtig.
Met de hand gesigneerd. In zware goudkleurige (metalen) wissellijst.
Smetteloos, kan zo aan de muur!
Foto's maken deel uit van de beschrijving.

Verzending:
Gezien de omvang en kwetsbaarheid van het kunstwerk verdient ophalen de voorkeur.
Bezorging via Swift Koeriers. Op afspraak kan het voor € 15,00  worden bezorgd of afgeleverd in de regio Alkmaar-Haarlem-Amstelveen-Amsterdam.

Over de kunstenaar:

Betty Jansma-IJzerman is in 1942 te Heerde geboren en woont en werkt in Kampen. Als kind al had zij een voorliefde voor tekenen. Tijdens haar opleiding, en later in haar werk in het onderwijs, namen tekenen en schilderen een steeds belangrijkere plaats in. Zij kreeg les van verschillende bekende schilders. Betty werkt in aquarel, acryl en gemengde techniek, waarbij haar helder kleurgebruik opvalt naast het evenwicht dat ze met haar uitbundige composities weet te bereiken. Ze heeft heel duidelijk en eigen impressionistische stijl ontwikkeld, maar wel met een expressionistisch gebruik.

Haar werk is reeds op veel exposities te zien geweest en ook won zij in het verleden al diverse prestigieuze prijzen.

bron: www.bettyjansma.nl

Lichte golving in het blad, valt nauwelijks op; in sjieke en zware goudkleurige metalen wissellijst met nauwelijks gebruikssporen. Zie ook foto's.

Betty Jansma-Ijzerman (1942)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  takamine
Lid sinds 2020
339 verkochte items
101.5 cm
81.5 cm
73 cm
55 cm

ObjectlocatieHoorn,  Nederland
Starttijd12-7-2021 om 15:05
Eindtijd15-8-2021 om 16:50
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken