14k gouden broche met emaille en parels
Robert Crumb - "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Kunstenaar:Bill Bodewes
Fraaie Ets en Litho op geschept papier in nieuwstaat
Handgesigneerd en Genummerd 13/20
Wordt geleverd op onderblad afmeting 77x55 cm
Verzendkosten 12.50 in ned 17.50 in belgie
Starttijd | 25-2-2015 om 15:36 |
Eindtijd | 3-3-2015 om 15:36 |