Bob Bonies - Abstractie compositie - Prent 190 - Verkocht

Bob Bonies - Abstractie compositie - Prent 190 kopen? Bied vanaf 120!

Verkoopprijs: € 138,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Bob Bonies - Abstractie compositie - Prent 190 kopen? Bied vanaf 120!Bob Bonies - Abstractie compositie - Prent 190 kopen? Bied vanaf 120!Bob Bonies - Abstractie compositie - Prent 190 kopen? Bied vanaf 120!Bob Bonies - Abstractie compositie - Prent 190 kopen? Bied vanaf 120!

Geplaatst door  monschau
FA. (10)

369 verkochte items
Alle items van deze verkoper (13)
  • Bob Bonies (1937)
Jaartal1973
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage190
Fraaie zeefdruk van Bob Bonies uit de reeks Prent 190. Door de maker gesigneerd, gedateerd en genummerd. De afbeelding meet 60 x 60 cm. De conditie is goed, aan de bovenkant een vlek van plakband, enkele nauwelijks waarneembare vlekjes aan de uiterste rand.

Het werk kan zonder kosten worden opgehaald in Breda of op kosten van de koper aangetekend worden verzonden in een stevige koker.

plakbandrest aan de bovenrand, enkele zeer kleine vlekjes in de marge rechts

Dit item is verkocht voor 138,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:14-01-2021 om 15:10
Eindtijd:24-01-2021 om 20:55
Prenthuis
24 jan. / 20:27
€ 120