Robert Zandvliet - Litho: Abstracte compositie - 2005 (afgeprijsd!)
Joost Roelofsz - Gemengde techniek, Zonder titel - Ingelijst
Walasse Ting - Hommage aan Picasso
Arnold van Griensven - portfolio chips en garnalen: 7 etsen - 1990
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1989 |
Techniek | Zeefdruk |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 60 x 80 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Genummerd en gesigneerd.
Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.
Conditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 2 kg.