| Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
| Jaartal | 1976 |
| Techniek | Varia |
| Afmetingen | 31.5 x 45.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd |
Ongesigneerde kleurenlitho van Bram van Velde.
Uitgegeven losbladige litho bij de Duitstalige tentoonstellingscatalogus van de expositie in Galerie Maeght, Zürich, 1976. De gehele catalogus met verschillende zwart-witte en gekleurde afbeeldingen wordt mee verstuurd.
Titel litho: Apaisement (YR 236)
Jaartal: 1976
Afmeting blad: 31,5 x 45,5 cm
Gesigneerd: nee
Oplage: gelimiteerd
Ingelijst: nee
Materiaal: lithografie op papier
Verso litho: beschreven met catalogus tekst
Conditie litho: In zeer goede staat. Uitgebracht met middenvouw.
Conditie catalogus: Catalogus kaft heeft een beschadiging. (zie foto’s)
| Conditie | |||
| Conditie | Goed | ||
| Conditie litho in zeer goede staat, catalogus kaft kent een kleine beschadiging (zie foto's). | |||
| Transport | |||
| Verzenden | Pakketpost | ||
| Prijs | Tot 2 kg.
| Garantie | |||