Bram van Velde - YR 236 - "Apaisement" - Verkocht

Bram van Velde - YR 236 - "Apaisement" kopen? Bied vanaf 50!
Prenten & Uitgaves

Bram van Velde - YR 236 - "Apaisement" kopen? Bied vanaf 50!Bram van Velde - YR 236 - "Apaisement" kopen? Bied vanaf 50!Bram van Velde - YR 236 - "Apaisement" kopen? Bied vanaf 50!Bram van Velde - YR 236 - "Apaisement" kopen? Bied vanaf 50!Bram van Velde - YR 236 - "Apaisement" kopen? Bied vanaf 50!Bram van Velde - YR 236 - "Apaisement" kopen? Bied vanaf 50!Bram van Velde - YR 236 - "Apaisement" kopen? Bied vanaf 50!Bram van Velde - YR 236 - "Apaisement" kopen? Bied vanaf 50!Bram van Velde - YR 236 - "Apaisement" kopen? Bied vanaf 50!Bram van Velde - YR 236 - "Apaisement" kopen? Bied vanaf 50!
  • Bram van Velde (1895-1981)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Jaartal 1976
Techniek Varia
Afmetingen 31.5 x 45.5 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd

Ongesigneerde kleurenlitho van Bram van Velde.

Uitgegeven losbladige litho bij de Duitstalige tentoonstellingscatalogus van de expositie in Galerie Maeght, Zürich, 1976. De gehele catalogus met verschillende zwart-witte en gekleurde afbeeldingen wordt mee verstuurd.

Titel litho: Apaisement (YR 236)

Jaartal: 1976

Afmeting blad:  31,5 x 45,5 cm

Gesigneerd: nee

Oplage: gelimiteerd

Ingelijst: nee

Materiaal: lithografie op papier

Verso litho: beschreven met catalogus tekst

Conditie litho: In zeer goede staat. Uitgebracht met middenvouw.

Conditie catalogus: Catalogus kaft heeft een beschadiging. (zie foto’s)

Conditie litho in zeer goede staat, catalogus kaft kent een kleine beschadiging (zie foto's).
Binnen Nederland € 11,00