Breyten Breytenbach - Zonder titel - Verkocht

Breyten Breytenbach - Zonder titel kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 40,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Breyten Breytenbach - Zonder titel kopen? Bied vanaf 35!Breyten Breytenbach - Zonder titel kopen? Bied vanaf 35!Breyten Breytenbach - Zonder titel kopen? Bied vanaf 35!Breyten Breytenbach - Zonder titel kopen? Bied vanaf 35!Breyten Breytenbach - Zonder titel kopen? Bied vanaf 35!Breyten Breytenbach - Zonder titel kopen? Bied vanaf 35!Breyten Breytenbach - Zonder titel kopen? Bied vanaf 35!Breyten Breytenbach - Zonder titel kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  kunstpeer
FA. (23)

247 verkochte items
Alle items van deze verkoper (34)
  • Breyten Breytenbach (1939)
Jaartal1968
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageOnbekend
Zeefdruk uit 1968, van een veelzijdige kunstenaar.   Het is een  "épreuve d'artiste"
Blad heeft diverse verschillende verkleuringen, zowel door de afbeelding als de randen. (detailfoto)
Afmeting blad  50 x 65 cm.      Afbeelding  34,5 x 44 cm.
ConditieRedelijk

Blad heeft diverse verschillend verkleuringen, zowel door afbeelding als aan de randen.

Breyten Breytenbach (1939)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  kunstpeer
FA. (23)

247 verkochte items
65 cm
50 cm
Dit item is verkocht voor 40,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:14-01-2021 om 18:54
Eindtijd:07-02-2021 om 10:48
OberholzerSimon
07 feb. / 04:07
€ 35