Carel Lion Cachet - Platelen wandbordje 50 jaar bevrijding voor Royal Goedewaagen - oplage 2500 stuk - Verkocht

Carel Lion Cachet - Platelen wandbordje 50 jaar bevrijding voor Royal Goedewaagen - oplage 2500 stuk kopen? Bied vanaf 1!
Carel Lion Cachet - Platelen wandbordje 50 jaar bevrijding voor Royal Goedewaagen - oplage 2500 stuk kopen? Bied vanaf 1!Carel Lion Cachet - Platelen wandbordje 50 jaar bevrijding voor Royal Goedewaagen - oplage 2500 stuk kopen? Bied vanaf 1!Carel Lion Cachet - Platelen wandbordje 50 jaar bevrijding voor Royal Goedewaagen - oplage 2500 stuk kopen? Bied vanaf 1!Carel Lion Cachet - Platelen wandbordje 50 jaar bevrijding voor Royal Goedewaagen - oplage 2500 stuk kopen? Bied vanaf 1!Carel Lion Cachet - Platelen wandbordje 50 jaar bevrijding voor Royal Goedewaagen - oplage 2500 stuk kopen? Bied vanaf 1!Carel Lion Cachet - Platelen wandbordje 50 jaar bevrijding voor Royal Goedewaagen - oplage 2500 stuk kopen? Bied vanaf 1!Carel Lion Cachet - Platelen wandbordje 50 jaar bevrijding voor Royal Goedewaagen - oplage 2500 stuk kopen? Bied vanaf 1!
  • Carel Lion Cachet (1864-1945)
TypeGlas / Keramiek
Jaartal1995
StijlArt Deco
Afmetingen2 cm x 19.2 cm x 19.2 cm (h x b x d)
GemerktGemerkt/Merksticker

Platelen wandbordje 50 jaar bevrijding voor Royal Goedewaagen - oplage 2500 stuks. Dit is nummer 355. Het ontwerp is naar een origineel ontwerp van Carel Lion Cachet. In onbeschadigde conditie, heeft alleen wat lichte craquele. Aan de achterzijde gemerkt.

Onbeschadigde conditie, alleen wat lichte craquele.

Dit item is verkocht voor 1,15 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:16-08-2022 om 23:14
Eindtijd:22-08-2022 om 20:59
Mieske
19 aug. / 10:50
€ 1