Carel Willink - Laan in Versailles - Verkocht

Carel Willink - Laan in Versailles kopen? Bied vanaf 50!
Carel Willink - Laan in Versailles kopen? Bied vanaf 50!Carel Willink - Laan in Versailles kopen? Bied vanaf 50!Carel Willink - Laan in Versailles kopen? Bied vanaf 50!
  • Carel Willink (1900-1983)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1953
IngelijstIngelijst
Afmetingen88 cm x 72 cm (h x b)
Lijst112 cm x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100
Grote zeefdruk van Carel Willink gesigneerd door Sylvia Willink.  Het is onbeschadigd en ingelijst in een mooie blauwe lijst met passe-partout.

Dit item is verkocht voor 69,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:17-02-2020 om 16:24
Eindtijd:25-02-2020 om 21:15
Biedingen (2)
Clemens7
25 feb. / 20:14
€ 60
edithdubois
25 feb. / 08:57
€ 50