Carla Kleekamp - Havo. - Verkocht

Carla Kleekamp - Havo. kopen? Bied vanaf 20!
Carla Kleekamp - Havo. kopen? Bied vanaf 20!Carla Kleekamp - Havo. kopen? Bied vanaf 20!Carla Kleekamp - Havo. kopen? Bied vanaf 20!
  • Carla Kleekamp (1937)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1975
TechniekEts
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen26 cm x 34 cm (h x b)
Passe-partout56 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage75
Mooie gesigneerde ets uit 1975.De passepartoe heeft watervlekken de ets niet.
Voor de rest in goede staat.
Gelimiteerde uitgave nr 46 van 75.

Passepartoe heeft watervlekken,de ets is in goede staat.

Carla Kleekamp (1937)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (4)
Geplaatst door  rguijt1979

Lid sinds 2020
4 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
64 cm
56 cm
34 cm
26 cm
Dit item is verkocht voor 23,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:08-08-2022 om 23:09
Eindtijd:13-08-2022 om 10:52
KunstkamerZuidoost
09 aug. / 09:02
€ 20